Zveřejněno: 26.03.2019

Společný seminář zástupců KVS a zdravotních referentů ČSV

 

Ve dnech 20. a 21. 3. 2019  se v Nasavrkách uskutečnil společný seminář zdravotních referentů Českého svazu včelařů a úředních veterinárních lékařů z jednotlivých krajských veterinárních správ.  Prezentace zaměřené na státní veterinární dozor v chovech včel a při  výrobě a zpracování medu a dalších včelích produktů, včetně výsledků vyšetření zimní měli na varroázu naleznete níže.

Prezentace - Státní veterinární dozor v chovech včel (2,3 MB)

Prezentace - SVD při výrobě a zpracování medu a dalších včelích produktů (712,9 KB)

Prezentace - SVÚ Olomouc - výsledky vyšetření zimní měli na varroázu (50,3 MB)

Ostatní prezentace přednesené na tomto semináři jsou zveřejněny na stránkách Českého svazu včelařů, naleznete je na následujícím odkazu: http://www.vcelarstvi.cz/aktuality/spolecny-seminar-svs-a-csv-probehl-v-nasavrkach/

 

 

 


 

DALŠÍ PŘÍSPĚVKY

 

Zveřejněno: 03.04.2018

Seminář zdravotních referentů ČSV

 

Dne 14.3.2018 se uskutečnil v Nasavrkách seminář zdravotních referentů Českého svazu včelařů, kde mimo jiné vystoupili zástupci Státní veterinární správy.

 

Zveřejněno: 09.02.2018

5. mezinárodní seminář „Zdravotní problematika v chovech včel“

 

Dne 8. 2. 2018 se v aule Veterinární a farmaceutické univerzity Brno uskutečnil 5. Česko – Slovenský seminář zaměřený na zdravotní problematiku včel. Seminář je již pátým rokem pořádán pod záštitou Státní veterinární správy České republiky a Štátnej veterinárnej a potravinovej správy Slovenskej republiky ve spolupráci s Institutem celoživotního vzdělávání Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně.