Zveřejněno: 03.04.2018

Seminář zdravotních referentů ČSV

 

Dne 14.3.2018 se uskutečnil v Nasavrkách seminář zdravotních referentů Českého svazu včelařů, kde mimo jiné vystoupili zástupci Státní veterinární správy.  Prezentace přednesené na poradě pojednávající o zdraví včel, změnách veterinární legislativy, aktuální nákazové situaci a o veterinárních požadavcích na výrobu a prodej medu naleznete níže.

Med registrace a schvalování při prodeji, kontroly (1,1 MB)

Zdraví včel v ČR (3,3 MB)

 

Další prezentace jsou zveřejněny na webových stránkách Českého svazu včelařů: http://www.vcelarstvi.cz/aktuality/seminar-zdravotnich-referentu-oo-csv-probehl-v-nasavrkach/

 

 


 

DALŠÍ PŘÍSPĚVKY

 

Zveřejněno: 26.03.2019

Společný seminář zástupců KVS a zdravotních referentů ČSV

 

Ve dnech 20. a 21. 3. 2019 se v Nasavrkách uskutečnil společný seminář zdravotních referentů Českého svazu včelařů a úředních veterinárních lékařů z jednotlivých krajských veterinárních správ.

 

Zveřejněno: 09.02.2018

5. mezinárodní seminář „Zdravotní problematika v chovech včel“

 

Dne 8. 2. 2018 se v aule Veterinární a farmaceutické univerzity Brno uskutečnil 5. Česko – Slovenský seminář zaměřený na zdravotní problematiku včel. Seminář je již pátým rokem pořádán pod záštitou Státní veterinární správy České republiky a Štátnej veterinárnej a potravinovej správy Slovenskej republiky ve spolupráci s Institutem celoživotního vzdělávání Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně.